O mnieAgata Przybyłek


Obecnie studentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, autorka powieści kobiecych, blogerka-recenzentka  (więcej na blogu Informator Czytelniczy), swego czasu dziennikarka dla portalu rodzicielskiego. Przygodę z literaturą zaczęła od opowiadań, z których  kilka  ukazało się drukiem i wygrywało przeróżne konkursy literackie, potem pisała wiersze, a następnie powieści. To tym oddała serce. 

Wielka fanka literatury kobiecej, obyczajowej, humorystycznej, komedii romantycznych,  a także dramatów psychologicznych. Obserwuje u siebie ogromny dualizm: z jednej strony interesuje ją humorystyczna, rodzinna codzienność, ukazana w przerysowany sposób, a z drugiej także pisanie o mrocznej stronie natury człowieka. No i oczywiście wzruszające historie miłosne! Tych nigdy nie ma dość. Na napisanie pierwszej powieści zdecydowała się po zawodzie miłosnym, a tworzenie fabuły potraktowała jako autoterapię. Tak powstała jej debiutancka, humorystyczna powieść „Nie zmienił się tylko blond” wydana w 2015 r rozpoczynająca cykl o tym samym tytule. Na koncie ma też zabawną trylogię małżeńską oraz poruszające, chwytające za serce powieści "Bez ciebie" i "Jeszcze raz".


1 komentarz:

  1. Mam pytanie chciałabym wziąć udział w konkursie napisanie książki do zaproponowanej przez wydawnictwo okładki z zakresu tematyki New Adult czy miałaby pani może jakieś sugestie jakie spawy w tej tematyce można łączyć, a jakich lepiej unikać czy lepszą formą byłoby mniej wątków czy odwrotnie więcej by akcja była bardziej trzymająca w napięciu.

    OdpowiedzUsuń