piątek, 20 marca 2015

Co za dzień! 
Mogłabym przeżywać takie codziennie! :) 
Oczywiście już wam tłumaczę... 

Z samego rana obudziła mnie wiadomość na Facebooku, że moja kilkuzdaniowa rekomendacja pojawi się na najnowszej książce wspaniałej, fanastycznej i mojej ulubionej pani Magdaleny Kordel tj. "Tajemnicy bzów". Znam całe "Malownicze" niemalże na pamięć i  czuję się wyróżniona móc napisać kilka słów dla kogoś tak wspaniałego, jak pani Magda, którą od lat podziwiam. 
Po drugie... przywędrowały do mnie podpisane przez wydawcę umowy i w przyszłym tygodniu rozpoczną się oficjalne prace nad książką. Podekscytowana i trochę wystraszona? O tak. 
Po trzecie.. znaczna większość dnia upłynęła mi na szlifowaniu Katarzyny, z czego jestem zadowolona. Dodałam trochę dialogów, dzięki czemu książka nabrała, nie tyle dynamizmu, co po prostu bardziej pochłania. W końcu najlepiej poznawać bohaterów przez dialogi i działanie, a nie statyczne opisy. Zgadzacie się ze mną? 
Po czwarte... kończę dzień dwoma artykułami dla nowego serwisu, z którym mam przyjemność współpracować. Serwis dopiero ruszy, dlatego jeszcze oficjalnie was nie zapraszam. Aktualnie tworzymy strefę mamy: Czy mama ma prawo do odpoczynku bez dziecka?
No i na koniec... kryminał. Jestem w trakcie lektury "Trzydziestej pierwszej" Puzyńskiej i to dla niej was teraz zostawiam. 

Ściskam, całuję,
Agata Katarzyna

3 komentarze:

 1. Pani Agato dziękuję z całego serducha za tyle miłych słów :) Cieszę się niesamowicie, że to właśnie Pani opinia będzie ozdobi "Tajemnicę" :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Magdalena Kordel

  OdpowiedzUsuń
 2. No i z tego wszystkiego zapomniałam a od tego miałam zacząć:) Gratuluję serdecznie umowy i czekam niecierpliwie na książkę! Kiedy premiera? I czy tytuł już został ustalony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani Magdaleno, przegapiłam Pani komentarze i normalnie umieram z radości jak je widzę! :) Tak. Książka zostanie przy pierwszym tytule tj. "Nie zmienił się tylko blond". Wydawca stwierdził, że jednak coś w nim jest i nie zamierza go zmieniać. Jeśli chodzi o premierę to pierwszy tom o mieszkańcach Sosenek ukazuje się 1 lipca, a kolejny zimą, ale tu jeszcze nie znam dokładnej daty. No i oczywiście bardzo dziękuję za gratulacje! :)

   Usuń